O nás

 

Jsme Nicole a Sabina. 

Náš projekt vznikl propojením našich hobby. Kávy a rostlin. Chtěly jsme vytvořit zelenou oázu uprostřed centra Prahy, kam si můžete zajít odpočinout, dát kafe nebo něco sladkého a koupit si rostlinu. Náš slogan "Na kafe a pro kytku" mluví za vše. Tak neváhejte a zavítejte do našeho botanického útočiště na Vinohradech. Skvělá káva a rostliny ve všech jejich nádherných variacích, které si můžete vzít domů a přinést si kousek džungle do města.

 

 

Historie JMB

Sabina je majitelkou bistra Juice Me Baby, které je inspirováno ostrovem Bali. Proto bylo její prostory vždy plné tropických rostlin. A právě tam se jejich cesty potkaly. Nicole studuje aplikovanou ekologii zaměřenou na botaniku a parazitologii. Původně se přisla do studia starat o zeleň no a už nikdy neodešla. Se Sabinou si hezky česky sedly jako pr*del na hrnec, neboli jak by se dalo říct v našem plant-talku jako při přesazování "monstera do o 5cm většího květináče"!!! A tak vznikla v srpnu 2021 značka Plant Me Baby (v původních prostorech Juice Me Baby). NOVĚ jsme se však přestěhovaly na Vinohrady a to do Francouzské ulice! Vše jsme vybudovali od základů, nikdy bychom to však nezvládli bez našeho Boba stavitele (Sabininého manžela). Do nového prostoru jsme dali pot a krev a vytvořili pro vás alternativní coffeeshop kde si můžete přijít...well...na kafe a pro kytku!

 

 

Spokojenost zákazníka je naší prioritou číslo jedna! 

Upřednostňujeme kvalitu před kvantitou! Rostliny pečlivě vybíráme od dodavatelů, abyste získali ty nejlepší produkty. Rostliny také objednáváme komplementárně s ročním období. Takže například fíkusy u nás v zimě nenajdete, protože nechceme riskovat, že by vám nastydli!

 

 

IMG_1982