O nás

 

Jsme Nicole a Sabina. 

Náš projekt vznikl propojením našich hobby. Kávy a rostlin. Chtěly jsme vytvořit zelenou oázu uprostřed centra Prahy, kam si můžete zajít odpočinout, dát kafe nebo něco sladkého a koupit si rostlinu. Náš slogan "Na kafe a pro kytku" mluví za vše.

 

Historie JMB

Náš podnik je založený na rodinné atmosféře. V roce 2016 Sabina se svoji maminkou Evou v Praze, na Újezdě rozjely dvě různé firmy v jednom podniku - JuiceMeBaby & Spirit Space (yoga studio).

Sabina je teď majitelkou bistra Juice Me Baby, které je inspirováno ostrovem Bali. Proto je jeji studio vždy plné tropických rostlin. A právě tam se naše cesty potkaly.

Nicole studuje aplikovanou ekologii zaměřenou na botaniku a parazitologii. Původně se přisla do studia starat o zeleň a už nikdy neodešla. V roce 2021 vznikla značka Plant Me Baby a alternativní plantshop byl na světě.

 

Naše studio nabízí místo, které je zasvěcené péči o vás.
Vytvořily jsme prostředí, kde se nachází zdravé lahůdkářství (deli), plantshop, face spa, hairstudio a fyzioterapie, zaměřené na rozvíjení šťastného a zdravého života každého jednotlivce: mužů, žen, batolat, dětí, teenagerů i seniorů. 

 

 

IMG_1982 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení